En GüNcEl SiTe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En GüNcEl SiTe

GeNcLeRiN YeRi

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Grup Hepsi-Uzatmalarda

2 posters
YazarMesaj
NuTeLLa
ADMİN
ADMİN
NuTeLLa

Grup Hepsi-Uzatmalarda Empty
MesajKonu: Grup Hepsi-Uzatmalarda   Grup Hepsi-Uzatmalarda Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2007 7:32 pm

bu aşka veda etmenin vakti çoktan gelmisti
bana kalırsa senın içinde hersey daha once bitmisti
uzatmalarda goz yası pismanlık ihanet bera berız ben gidemem sen benı terkett kana kaplı deftere yazdığım bir sen bir ben intikam aldık tutku ofke alıskanlık ve sen ve ben dugumlenıp karıstık ooooooooooooo
sen oyle kendın uçan biri anlaman imkansız ve tabi ben disardan bakınca hanı her zaman kararsız uzatmalarda goz yasi pismanlık ihanet ve bekeklerde yiz delılık her sey anlamsız karakanlı deftere yazdk bir sen bir ben intikam aldık tutku ofke alıskanlık ve sen ve ben dugumlenıp karıstık ooooaoooaooooooaooaooaoa kara kaplı deftere yazdık oo bir sen bir ben intikam aldık tutku ofke alıskanlı sen ve ben dugumlenip karıstıkkkara kaplı deftere yazdık oo bir sen bir ben intikam aldık tutku ofke alıskanlı sen ve ben dugumlenip karıstıkk
anTi(SevqiLi)

anTi(SevqiLi)

MesajKonu: Geri: Grup Hepsi-Uzatmalarda   Grup Hepsi-Uzatmalarda Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2007 8:06 pm

ßuN€ kıssss Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
NuTeLLa
ADMİN
ADMİN
NuTeLLa

MesajKonu: Geri: Grup Hepsi-Uzatmalarda   Grup Hepsi-Uzatmalarda Icon_minitimeSalı Eyl. 11, 2007 3:37 pm

yaa kızm hepsının Sarkısı hıh

Grup Hepsi-Uzatmalarda
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Grup Hepsi-Tik Tak. .
» Grup Hepsi-Dur Dur
» Grup Hepsi-3 Kalp
» GRuP HePSi-TiK TaK
» Grup Hepsi -MUM