En GüNcEl SiTe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En GüNcEl SiTe

GeNcLeRiN YeRi

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gusel Msn Nıcklerı

YazarMesaj
NuTeLLa
ADMİN
ADMİN
NuTeLLa

Gusel Msn Nıcklerı Empty
MesajKonu: Gusel Msn Nıcklerı   Gusel Msn Nıcklerı Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2007 4:11 pm

MESAFELERIN AYRILIK OLDUGUNU SOYLERLER HEP, OYSA AYRILAN BEDENLERDIR YUREKLERSE HEP BERABERDIR, BIR SEYLERI PAYLASMAK ICIN BEDENI:

YOO, AGLAMAK YOK KUCUK KIZ...HANI SOZ VERMISTIN AGLAMAK YOK DIYE. BAK GOZLERIN DOLMAYA BASLADI.. SEN ALISMAMIS MIYDIN AYRILIKLARA? HADI DON SIRTINI DUNYA'YA ARKANA BAKMADAN CEK GIT! ELVEDA DEME DOSTLARINA...SADECE "BELKI" DE YASLI GOZLERLE "BELKI"...MLE OLMASADA YUREGIMLE YANINDAYIM.

SEN BENİM ÖMRÜMDE EN ÇOK SEVDİGİM AMA SEVGİMİ HAKETMEYECEK KADAR NANKORSUN CANIM………

SENİ SEVİYORUM DEMEK SUÇSA EGER SUÇLARIN EN BÜYÜGÜNÜ İŞLERİM SENİN İÇİN AŞKIM…………

Tİ TENGU CARE(SENİ SEVİYORUM)

AŞKI DA HAYATIDA ACI CEKMEDEN YAŞAMAK ÇOK GÜZEL BİDE ACILAR
OLMASA DAHADA GUZEL OLURDU AMA ACILAR…………………..

FIRTINALAR İNSANLARIN DENİZİ SEVMESİNE ENGEL DEGİLDİR.

haykırsam dünyaya aşkımı bir solukta sende mi çekip gittin bunu ben hak et medim hani cennetimsin demiştin yar

HER KUMSAL TANESİ BİR ÖBÜCÜK İSE SANA KUMSALLARI YOLLUYORUM

ZORDUR İNSANLARI TANIMAK
EN ÇOK TANIDIGINI ANLAMAK
BİR GÜNEŞE ZORDUR ULAŞMAK
BİRDE ÖZLEDİGİNE KAWUŞMAK

AGLAMA
GECELERİ GEÇİP SABAH OLMADAN
GÖNLÜME SEWDİGİNİN TÜMÜ DAMLADAN
BİR SABAH ÖLÜRSEM GÜNEŞ DOGMADAN SABAHLARA……….
YAR DEMEK KOLAY SEVMEK ZOR
SEWİPTE UNUTMAK
İŞTE WARYA O DAHA DA ZOR BE BİRTANEM

 Rüzgar alabildiğine hırçın, yağmur alabildiğine inatçı, yüreğin onlara inat sanki bir liman...Tıpkı gözlerindeki huzur gibi.
 Ne olurdu bir yaprağın daha olsa!Bak sevmiyor işte beni hain papatya!.
 Düşünüyorum da, Düşüncelerin En güzeli, Senin Beni Düşünüp Düşünmediğini Düşünürken, Düşündüğünü Düşünmek Olsa Gerek Diye DÜŞÜNÜYORUM
 Sevgiliyi aylarca göremeyen aşığa, sevgili için akan gözyaşı bile güzeldir
 Çiçekler rüzgarın şiddeti ile, erkekler kızların ihaneti ile solar
 Eğer aşkta güzel bir an varsa oda başkalarını bastan çıkartan o yüreğin benim için kan ağladığı zamandır.
 İnsanlar her ne kadar sonbaharı ayrılık mevsimi kabul etmişlersede , kaderde ayrılık varsa sonbaharı beklemez.
 Beraber ağlamaktaki tatlılık kadar hiçbir şey kalpleri birbirine bağlamaz.
 Sil baştan yaşama şansım olsaydı eğer kusursuz olmaya çalışmaz rahat bırakırdım yüreğimi korkmazdım daha çok riske girip sana aşık olamak tan!
 Gerci sarp ve zorludur sevginin yolları.Sizi kanatlarının altına almak ve kollamak isterse çekinmeyin.
 Ama bilin ki o kanatların altından bir kıli
ıctır ki çekilir ve vurur inletir sizi.
 Yaşamak Gecenin Tüm Karanlığına Rağmen Buğulu Bir Cama Güneşi Çizebilmektir.
 Ağlamak istiyorsanız asla yapmayın.Çünkü, bir yerlerde sadece sizin bir gülüşünüz için yaşayanbirileri mutlaka vardır
 Seninle bir pergelin iki ayrı kolları gibiyiz ne kadar dönersen dön yine aynı yerde karşılaşacağız
 Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı.
 Bana unut dediler seni unuttum;Ama seni değil, bana seni unut diyenleri.
 Kahkaha korkunun ve şeytanın tek düşmanıdır belkide ölürken yapılacak son şey gerçeğe kahkaha ile gülmektir.
 Uçurumun kenarında bile olsan gülümse.Sırf hayata gıcıklık olsun diye.
 Ask bir duygu olarak goz, gonul ve kulak menfezleriyle insanin ic alemlerine akar; vuslata dekde bir baraj gibi siser, bir cig gibi buyur, ve bir alev gibi onun her yanini sarar. Ask vuslatla noktalaninca her sey durgunlasmaya yuz tutar; ates, soner baraj bosalir, cigda dagilir gider.
 Uzaklıklar küçük sevgileri yok eder büyükleri ise yüceltir tıpkı rüzgarın mumu söndürüp ateşi yükselttiği gibi.

Gusel Msn Nıcklerı
1 sayfadaki 1 sayfası