En GüNcEl SiTe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En GüNcEl SiTe

GeNcLeRiN YeRi

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mutlu ol sevdiğim(mektup)

YazarMesaj
ßu$Hra

ßu$Hra

Mutlu ol sevdiğim(mektup) Empty
MesajKonu: Mutlu ol sevdiğim(mektup)   Mutlu ol sevdiğim(mektup) Icon_minitimePaz Ağus. 19, 2007 10:25 am

Geceleri üşürdüm ama soğuktan değil. Tutamamaktan sıcağı, tutunamamaktan sıcaklığa. Geceler sensiz. Geceler soğuk. Sabahlara kadar ayaz geceler.
Gülümseyerek bakıyorum geçmişe. Yaşadığımız o güzel günlerin ardından sadece bunu yapabiliyorum. Gülerken ağlıyorum. Nasıl diye sakın sorma; resimlerimize bakıyorum önce. Yaşadığımız güzel anlar geliyor aklıma gülüyorum. Ama sonra, evet sonra, şimdiki halimize dönüyorum ve gözlerimden yaşlar akıyor. İçimdeki sevgin canlanıyor.

Ne yaptıysam yok edemedim bu sevgiyi. Kurtulamıyorum bir türlü. Bile bile gün geceye dönüyor bense resimlerimize bakıp, o anları tekrar yaşıyorum. Acı çekiyor ama kurtulamıyorum işte. Vazgeçemiyorum senden birtanem.
Oysa ne çok demiştim kapılmayacağım, her şeye hazırlıklı olacağım diye. Meğer benimki sadece kendimi kandırmakmış. Ben kendimi sana ilk anda teslim etmişim meğerse. Şimdi ne yapacaksın diye sorma bana sakın, inan bende bilmiyorum çünkü. Yüreğimde sen varken başkasıyla olamam. Başkalarında seni arayıp onları mutsuz edemem.

Ve senden son isteğim. Unut beni. Yeniden doğ bensiz. Sakın kaybetme yaşama sevincini. Yaptıklarımın acısını belleğinden silerek büyü. Yaralı kalbini sar yarınlarla, yeni umutlarla, yeni sevinçlerle. ilerde seni bekleyen mutluluğa koş, seni hiçbir zaman vermeyi başaramadığım mutluluğa koş. Yoktur seni benim kadar seven ve sevecek olan, bir o kadarda sana layık olamayan, seni anlayamayan. Ben yaşarım acını, gözlerini hayal eder, biraz daha içer vururum kendimi kelimelere. Dudaklarına dokunup seni sevdiğimi söylemeyi özlerim ama yaşarım, aşarım farkında olmadan.

Mutlu ol, eksik olmasın yüzünden gülücükler, acılar bulmasın seni. Mutsuzluğumla, bu hayat üzerinde bundan sonra hiç olamayacak olmamla, sensizliğimle yargılayıp affet beni. Cezamı çekiyorum ben. Her şeyden vazgeçerken tek vazgeçemediğim sana bir çift sözüm var. Seni hala seviyorum. Mutlu ol sevdigim..

Mutlu ol sevdiğim(mektup)
1 sayfadaki 1 sayfası