En GüNcEl SiTe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En GüNcEl SiTe

GeNcLeRiN YeRi

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Windows Kapanış Mesajları

YazarMesaj
NuTeLLa
ADMİN
ADMİN
NuTeLLa

Windows Kapanış Mesajları Empty
MesajKonu: Windows Kapanış Mesajları   Windows Kapanış Mesajları Icon_minitimePerş. Ağus. 16, 2007 1:21 pm

* Oturumunuz süresince bir hatamız olduysa affola. şimdi bilgisayarınızı kapatabilirsiniz. bill gates iyi günler diler. nereye isterseniz oraya!

* Kah güldük kah eğlendik, yeri geldi üzüldük, ağladık, kızdık... ancak her güzel şey gibi bu oturumun da sonuna geldik... yeni bir oturumda görüşmek üzere, microsoftla kalın...

* Gidiyorsun ama ya dönemezsen? hadi hakkını helal et, bill gates'in duaları senin üzerine olsun...

* Windows kapatılıyor bu katliama sessiz kalmayın! her gün dünyada on binlerce windows
kapatılıyor.. bunların yarısından çoğu orjinal bile değil... bırakın windowslar açık kalsın...

* Bu aksam da bize ayrilan surenin sonuna geldik...haftaya gene ayni saatte bulusmak umidiyle esen kalin!...

* "Kapatiyosun ha? tamam kapat bakalim ama bir sonraki oturumda bazi seyler biraktigin gibi olmayabilir.." seklinde olur eger icli bir bilgisayariniz varsa..

* Bu kadar.. dağılabilirsiniz...

* Beni böyle istediğin gibi kullanıp sonra kapatamazsın asıl ben seni kapatıyorum

* Hadi bugünü de kazasız belasız atlattın
* Bilgisayarı gerçekten kapatmak istediğinize emin misiniz? belki güç tasarrufu moduna alsanız daha iyi olur. yarım saat sonra yine açmak isterseniz hiç olmazsa beni uğraştırmamış
olursunuz... - kapan

* Şimdi kapanıyorum ama kullanırken ettiğin küfürleri anlamadım sanma..bi dahaki oturumda sorarım ben sana.. topsun olum sen

* Yedeklemişsindir inşallah..hayır bi dahaki açılışta ben aynı ben olmayabilirim de o bakımdan..ehi ehi"

* Windows kapaniyor, kapanir, sen dikkat edde ruhunun windowlari açik kalmasin, gönülcegizin ayazda kalip circir olmasin" romantik windows sürüm 1 kadeh 2

* Niye kapatıyosun?? daha karpuz keseceedik!

* Her kapanan pencerenin ardindan bir yenisi acilir... yav yoksa pencere degil de kapi miydi? aman be her neyse ben gidiyorum.

* Müsadenle kaçıyorum, sahip.

* Tekrar bekleriz efendim.. mekanda kafamiza gore tadilat yapma hakkimiz saklidir. bir sonraki ziyaretinizde bugunku islemlerinizi biraktiginiz gibi bulma garantisi vermiyoruz, haberiniz olsun.

* Boşver sanal ortamı,yeşile ver kendini

* Bunu saymayız yine bekleriz.

Windows Kapanış Mesajları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cs1,6 Server Kurma (windows)
» Windows Live Messenger 8.1 uyumlu Mess Patch icin